Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
Od: 06.2015
Offline
#
78224
16.06.2017, 10:37
krzaq12 ma racje. Jestem pewien, że na pewno nie zostaniemy z 13 grajkami na nowy sezon. Zobaczycie, że od następnego tygodnia sypnie się testami medycznymi.
Kristoferson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kristoferson
Znajdź inne posty napisane przez Kristoferson