TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Powodem do zmartwień jest to, że pożegnaliśmy grupę zawodników i nie ma informacji o żadnych wzmocnieniach.
|
Informację dostaniesz jak podpiszą. Tak to powinno wyglądać.
X-Ray - osobiście nie miałbym nic przeciwko jednemu doświadczonemu bramkarzowi i dwóm młodym, o ile dobrze rokują.