Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78223
Stary 16.06.2017, 10:35
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Powodem do zmartwień jest to, że pożegnaliśmy grupę zawodników i nie ma informacji o żadnych wzmocnieniach.
Informację dostaniesz jak podpiszą. Tak to powinno wyglądać.

X-Ray - osobiście nie miałbym nic przeciwko jednemu doświadczonemu bramkarzowi i dwóm młodym, o ile dobrze rokują.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2017 o godz. 10:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując