Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78216
Stary 16.06.2017, 08:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Jakości brakuje na bramce i w ataku. Jednak nie można robić dramatu, że nie mamy kim grać. Mamy 17 seniorów oraz kilku zdolniejszych młodzieżowców (Valencia, Bartosz, Drzazga, Żemło, Chorążka, Słomka i inni). Dramat był za Smudy gdy faktycznie miał 13 chłopów do grania, a i tak nie korzystał z juniorów.
Bramkarz, napastnik i skrzydłowy muszą przyjść, ale o tym mówił wprost Junco, więc jestem o to spokojny.
Bramkarz już jest pewnie zaklepany, więc nie ma się co tą pozycją przejmować. Napastnika też pewnie Junco ma prawie dogranego. Największa niepewność, to II linia, bo nie mamy praktycznie skrzydłowych (Małecki od 3 m-cy jest statystą, a o Boguskim w kontekście skrzydłowych lepiej nawet nie wspominać) i nie wiadomo kto odejdzie. Jeśli Brlek z Mączyńskim, to na gwałt będą potrzebni trzej nowi do tej formacji.
Odpowiedz cytując