|
Z całym szacunkiem dla tych co odeszli ale osoby które mówią 'odeszło 8 graczy, to 1/3 kadry!" chyba sami nie wiedzą co mówią. Odszedł Kujawa, Zając i Echavarria którzy w sumie rozegrali w Wiśle 2 mecze. Misiek i Buchalik to bardzo przeciętni bramkarze. Zachara jak na napastnika ma porażające statystyki. Na Urygę wylewano przez tyle lat tyle pomyj i za każdym razem jak wychodził w 1 składzie to był lament i zgrzytanie zębów. A teraz po nim płaczecie? bądźcie konsekwentni.Tylko Załuska był zawodnikiem pierwszego składu.
Kolega wyżej fajnie opisał kadrę, ode mnie mała aktualizacja:
GK: Chorążka,
LO: Sadlok, Spicic, Pietrzak
PO: Cywka, Bartosz, Bartkowski
SO: Gonzalez, Glowacki, Arsenic, Żemło
SP: Mączynski, Llonch, Stilic, Brlek, Valencia
SK: Malecki, Boguski, Videmont, Słomka
N: Brozek, Ondraszek, Drzazga
Jakości brakuje na bramce i w ataku. Jednak nie można robić dramatu, że nie mamy kim grać. Mamy 17 seniorów oraz kilku zdolniejszych młodzieżowców (Valencia, Bartosz, Drzazga, Żemło, Chorążka, Słomka i inni). Dramat był za Smudy gdy faktycznie miał 13 chłopów do grania, a i tak nie korzystał z juniorów.
Bramkarz, napastnik i skrzydłowy muszą przyjść, ale o tym mówił wprost Junco, więc jestem o to spokojny.
|