|
Widział ktoś kiedykolwiek jak prezentuje się Kais Al.-Ani nasz bramkarz który gra w kadrze Iraku? Może warto byłoby wprowadzić go do kadry na przyszły sezon.
Jako bramkarz numer trzy, a może iść w oszczędności i zrobić go bramkarzem numer dwa? Wiem, że to ryzyko, ale czy stać nas na dwóch bramkarzy na poziomie?
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
|
|