Virusman napisał(a):

|
Lipa jest bardziej z tym, że wymieniamy prawie całą kadrę w ciągu roku, a z jej 50% w ciągu jednego okienka. Ktoś z Was potrafi podać jakiś przykład takiej rewolucji, który zakończył się sukcesem w perspektywie 2-3 lat? (pytam, bo nie wiem)
|
Wisła Kraków (bezpośrednio po przejęciu przez Cupiała)