Wyświetl pojedynczy post
zając1
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78206
Stary 15.06.2017, 22:55
Virusman napisał(a):Wyświetl post
Lipa jest bardziej z tym, że wymieniamy prawie całą kadrę w ciągu roku, a z jej 50% w ciągu jednego okienka. Ktoś z Was potrafi podać jakiś przykład takiej rewolucji, który zakończył się sukcesem w perspektywie 2-3 lat? (pytam, bo nie wiem)
Wisła Kraków (bezpośrednio po przejęciu przez Cupiała)
Odpowiedz cytując