Kryniu napisał(a):

|
Nie ma ani jednego bramkarza. Teraz idziemy w ślepo. Wypali lub nie. Powinni chociaż jednego zostawić przynajmniej dla rezerwy. Cokolwiek. Mam nadzieję, że ich plan mnie zaskoczy i będę mile zaskoczony
|
Ktokolwiek nie przyjdzie to gorszy od trójki ręczników nie bedzie. Dość duza szansa, ze nawet okażą sie lepsi.