https://m.facebook.com/story.php?sto...88035351247104
Gianluigi Donnarumma nowym bramkarzem?
Słabo rozegrano sprawę z Alanem ale nie czarujmy się, sportowo się nie obronił. Nie ma kontraktów za zasługi, tyle i koniec kropka. Podobnie Miśkiewicz, którego "prywatnie" bardzo lubię ale od roku właściwie nie grał. Nam potrzebne są świeże impulsy, już fakt że trzech weteranów zostało to i tak szok bo byłem pewien że ktoś z dwójki Paweł/Rafał odejdzie.