Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78198
Stary 15.06.2017, 21:12
Nie ma ani jednego bramkarza. Teraz idziemy w ślepo. Wypali lub nie. Powinni chociaż jednego zostawić przynajmniej dla rezerwy. Cokolwiek. Mam nadzieję, że ich plan mnie zaskoczy i będę mile zaskoczony
Odpowiedz cytując