|
Dlaczego co roku mamy problem z obsadą na pozycji bramkarza? zamiast wzmacniać ofensywę teraz będziemy testować "ziomków" Junco. Dziwne, że praktycznie żadne nazwisko w kontekście transferów do Wisły nie padło dotychczas a przygotowania zapasem, czyżbyśmy zaczynali okres testów odpadów?.
|