Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78197
Stary 15.06.2017, 20:50
Dlaczego co roku mamy problem z obsadą na pozycji bramkarza? zamiast wzmacniać ofensywę teraz będziemy testować "ziomków" Junco. Dziwne, że praktycznie żadne nazwisko w kontekście transferów do Wisły nie padło dotychczas a przygotowania zapasem, czyżbyśmy zaczynali okres testów odpadów?.
Odpowiedz cytując