|
Szkoda mi Zachara bo wiadomo, że cos wnosił z ławki i kilka bramek udało mu się strzelić. Niestety zarabiał chore pieniądze, więc to było do przewidzenia.
Szkoda Załuski bo był solidny, Miśka bo padł z formą strasznie.
Nie wiem dlaczego tutaj ktoś pisze, że Valencia to niewypał, jeszcze nie było okazji do prawdziwej oceny. Po przepracowaniu pełnych przygotowań zobaczymy czy uda mu się przebić do 18. Znając życie koleś odpadnie, a za 5 lat przeczytamy o jego transferze za 5 baniek euro.
|