Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78180
Stary 15.06.2017, 17:34
Jesli podziekowali 3 GK to muszą mieć nagranego przynajmniej jednego bramkarza, ludzie przecież to nie są idioci.
Bardzo dobrze że zegnamy Urygę, poza tym że był wychowankiem to nic dobrego nie dawał....
Odpowiedz cytując