Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78177
Stary 15.06.2017, 16:51
Virusman napisał(a):Wyświetl post
Chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy, że lata 2017-2018 to będzie prawdziwa rewolucja kadrowa. Trochę szkoda, że duża jej część nastąpi w lecie, a nie w zimie kiedy przerwa jest dłuższa.
Przerwa dłuższa, ale kto podpisuje kontrakty, które kończą się w zimie?...

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisle_krakow/

Rewolucja w rzeczy samej. Zostajemy bez bramkarza i wcale nie chodzi mi o czyjeś umiejętności
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 15.06.2017 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując