Virusman napisał(a):

Chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy, że lata 2017-2018 to będzie prawdziwa rewolucja kadrowa. Trochę szkoda, że duża jej część nastąpi w lecie, a nie w zimie kiedy przerwa jest dłuższa.
|
Przerwa dłuższa, ale kto podpisuje kontrakty, które kończą się w zimie?...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisle_krakow/
Rewolucja w rzeczy samej. Zostajemy bez bramkarza i wcale nie chodzi mi o czyjeś umiejętności