wolfy napisał(a):

Kupimy takich piłkarzy na jakich nas stać po spłaceniu długów Cupiała. Jak się trafią Polacy, to raczej nie do pierwszego składu. Junco w wywiadzie wytłumaczył dlaczego. Jeśli jeden z drugim geniusze nadal tego nie rozumieją, to nic na to nie poradzę.
emjot - ty jesteś szczególnym przypadkiem roszczeniowego kibica sukcesu który skreśla kogoś kim rzekomo się interesujemy zanim zobaczył go na oczy. Otóź przyswój sobie wreszcie dwa fakty:
- klub jest zadłużony z winy Cupiała, nie TS-u
- piłkarze których będziemy ściągać nie będą mieli ładnego CV, bo tacy kosztują, a Twoje przemyślenia na ich temat nie są warte tego, żeby je wydrukować i potem się nimi podetrzeć.
Masz jakiś problem z ogarnięciem rzeczywistości to nie zaśmiecaj chociaż tego forum.
|
jesteś szczególnym przypadkiem mędrka internetowego którego wykwity intelektu są takie jak język który się posługujesz
bez odbioru