Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78172
Stary 15.06.2017, 13:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kupimy takich piłkarzy na jakich nas stać po spłaceniu długów Cupiała. Jak się trafią Polacy, to raczej nie do pierwszego składu. Junco w wywiadzie wytłumaczył dlaczego. Jeśli jeden z drugim geniusze nadal tego nie rozumieją, to nic na to nie poradzę.

emjot - ty jesteś szczególnym przypadkiem roszczeniowego kibica sukcesu który skreśla kogoś kim rzekomo się interesujemy zanim zobaczył go na oczy. Otóź przyswój sobie wreszcie dwa fakty:
- klub jest zadłużony z winy Cupiała, nie TS-u
- piłkarze których będziemy ściągać nie będą mieli ładnego CV, bo tacy kosztują, a Twoje przemyślenia na ich temat nie są warte tego, żeby je wydrukować i potem się nimi podetrzeć.
Masz jakiś problem z ogarnięciem rzeczywistości to nie zaśmiecaj chociaż tego forum.
jesteś szczególnym przypadkiem mędrka internetowego którego wykwity intelektu są takie jak język który się posługujesz
bez odbioru
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując