crux.a napisał(a):

|
Zapewne faktycznie nie czytają albo gardzą. No i jest jeszcze trzecia możliwość: 9 czerwca Wisła zapłaciła piłkarzom pół pensji za marzec.
|
Wcale by mnie to nie zdziwiło. A jeśli to prawda, co jest wielce prawdopodobne, to nie jest wina dziennikarza że w klubie jest tak chujowo. Taka jego praca.
Ja tylko mam nadzieję, że TS nie może sobie wciąż poradzić jeszcze ze starymi zaległościami, że te problemy nie są wygenerowanymi już za ich rządów. Bo to byłby poważny głaz do ogródka.