Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3839
Stary 15.06.2017, 11:47
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Zapewne faktycznie nie czytają albo gardzą. No i jest jeszcze trzecia możliwość: 9 czerwca Wisła zapłaciła piłkarzom pół pensji za marzec.
Wcale by mnie to nie zdziwiło. A jeśli to prawda, co jest wielce prawdopodobne, to nie jest wina dziennikarza że w klubie jest tak chujowo. Taka jego praca.

Ja tylko mam nadzieję, że TS nie może sobie wciąż poradzić jeszcze ze starymi zaległościami, że te problemy nie są wygenerowanymi już za ich rządów. Bo to byłby poważny głaz do ogródka.
Odpowiedz cytując