emjot napisał(a):

Wiem Uryga to dupa, cienias itp.
Ale prawie nasz wychowanek, zna tą naszą dupianą ligę od podszewki
|
Gość nie gwarantuje praktycznie żadnej jakości na obronie/pomocy, na 1 przyzwoity mecz gra 5 katastrofalnych. Naprawdę chcesz, żeby to właśnie Alan strzegł dostępu do naszej bramki w przyszłym sezonie?