Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78168
Stary 14.06.2017, 23:11
emjot napisał(a):Wyświetl post
Wiem Uryga to dupa, cienias itp.
Ale prawie nasz wychowanek, zna tą naszą dupianą ligę od podszewki
Gość nie gwarantuje praktycznie żadnej jakości na obronie/pomocy, na 1 przyzwoity mecz gra 5 katastrofalnych. Naprawdę chcesz, żeby to właśnie Alan strzegł dostępu do naszej bramki w przyszłym sezonie?
Odpowiedz cytując