emjot napisał(a):

Na pewno nie ogóry z problemami po kontuzjach
Pytanie pierwsze co tu jest do ugrania? Prowizja dla kogoś? Jeśli tak nie mam pytań
Czy na szali jakiś ogór z Portugalii a zostawienie jeszcze na sezon/rundę Bartkowskiego który realnie nie dostał szansy wybieramy ogóra z Portugalii to też nie mam pytań
Pytanie dlaczego odpuszczamy Urygę? Kto będzie w zamian? Ogór z Portugalii z prowizją dla 
Wiem Uryga to dupa, cienias itp.
Ale prawie nasz wychowanek, zna tą naszą dupianą ligę od podszewki
wie co i jak i do momentu kiedy nie pojawią się ci wymarzeni juniorzy z akademii może tu być (o ile się pojawią)
no nie
nie może bo już jest odpalony
Pytanie kiedy te ogóry zatrybią co to jest nasza liga? za 5 msc czy za rok
Jak było w Zawiszy gdzie naściągali tego szrotu wagonami....
ps. nie demonizujmy tego rozwiązania rezerw. Wszak sama złotousta pani prezes mówiła że rezerwy ścięli żeby zaoszczędzić. Jakie to ma zresztą znaczenie skoro i tak nie płacą pensji ani rat za wynajem stadionu... nie mówiąc o akcji 12 bohater...
|
Zawsze może zostać ekspertem w canal+ ...a ty GW.
Przestan .......ic, dobra rada.