Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78164
Stary 14.06.2017, 21:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Proponuje popytać kibiców w Białymstoku, czy ubolewają nad tym, że zdobyli vice-mistrzostwo Polski z 9 obcokrajowcami w składzie.

Znajdźcie jednego który wolałby zamiast tego grać samymi młodymi Polakami w ogonach ekstraklasy/1 lidze
Nie przesadzaj - nikt nie chce grać samymi młodymi Polakami. Tak samo jak nie chce mieć Pogoni jak za czasów Ptaka z samymi Brazylijczykami w składzie.

Najlepsza jest droga środka.

A na młodych Polakach statystycznie najwięcej się zarabia - stąd taka Amica ich produkuje. Zarobią pewnie sporo na Kownackim i Bednarku w tym roku.
(Gdybyśmy byli w Rumunii napisałbym - na młodych Rumunach - tego chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego)

My też powinniśmy sprowadzać dobrych zawodników zagranica/Polska ale cały czas albo szukać w niższych ligach jak np. legia znalazła Niezgodę albo samemu wychowywać jak Amica takich Kownackich czy Bednarków. Jest to niezbędne źródło finansowania klubu takiego jak Wisła. Z tego można zaoferować pensję takim Stilicom czy kiedyś Ofoe itd

btw
Jagiellonia też ogrywa regularnie takiego Świderskiego, Mystkowskiego. O Góralskim nie wspominając.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 14.06.2017 o godz. 21:27.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując