PvD napisał(a):

|
Pozwolę ponownie zacytować mój post z lutego b.r.
|
Sory, ale ja tego bilansu nie widze. Teraz jest kilku ciekawych Polaków, ktorych mozna wyciągnąć za nie duże pieniadze a jakos o próbach nie slychac. A o próbach ściągania kolejnych hiszpańskojęzycznych a i owszem. Zgadzam sie tylko z tym, ze bilans bedzie do oceny w sierpniu.
Najlepiej niech sprzedadzą kreta, ktory lata na skargi do staszewskiego czy jak mu tam. Chociaz on sam twierdzi ze az 5.