Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78162
Stary 14.06.2017, 21:18
Proponuje popytać kibiców w Białymstoku, czy ubolewają nad tym, że zdobyli vice-mistrzostwo Polski z 9 obcokrajowcami w składzie.

Znajdźcie jednego który wolałby zamiast tego grać samymi młodymi Polakami w ogonach ekstraklasy/1 lidze
Odpowiedz cytując