Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2087
Stary 14.06.2017, 20:05
tomaso napisał(a):Wyświetl post
"�� @WislaKrakowSA 9.06 zapłaciła piłkarzom tylko pół pensji za marzec. Dziś więc teoret. wszyscy mogą rozwiązać umowy" rok minął a pensji na czas po wpływach od sponsorów (koszulki, canal +) nie mogą uciągnąć , za stadion tez dług rośnie ...
Skąd to info?
Odpowiedz cytując