|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#2087

14.06.2017, 20:05
|
tomaso napisał(a): 
|
"�� @WislaKrakowSA 9.06 zapłaciła piłkarzom tylko pół pensji za marzec. Dziś więc teoret. wszyscy mogą rozwiązać umowy" rok minął a pensji na czas po wpływach od sponsorów (koszulki, canal +) nie mogą uciągnąć , za stadion tez dług rośnie ...
|
Skąd to info?
|
|