crux.a napisał(a):

Jak to po co? Zapewne sprzedajemy Sadloka.
Sens tego ruchu proponuję oceniać po zamknięciu okienka. Nie wiemy póki co, jaki element układanki oglądamy.
Tak czy siak, Joao nie wygląda na ogóra. I powtarzam, gdyby to był Polak z tyloma meczami w lidze portugalskiej, to wszyscy byliby happy.
|
Myślałem ze to prawy obrońca, zawsze jest ogromne ryzyko z aklimatyzacja dlatego gdyby to był Polak byłoby obiecująco ale zgadzam sie poczekajmy ocenami.
PS ale podtrzymuje ze mocno pilnujmy ilość obcokrajowców bo znowu za to zapłacimy .