Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78158
Stary 14.06.2017, 19:56
Jak to po co? Zapewne sprzedajemy Sadloka.

Sens tego ruchu proponuję oceniać po zamknięciu okienka. Nie wiemy póki co, jaki element układanki oglądamy.

Tak czy siak, Joao nie wygląda na ogóra. I powtarzam, gdyby to był Polak z tyloma meczami w lidze portugalskiej, to wszyscy byliby happy.
Odpowiedz cytując