|
Osoba, która śledzi ligę portugalską NOS, twierdzi że ten Joao to bardzo solidny zawodnik, o podobnej charakterystyce do Guilherme z Legii Warszawa, z tym że lepiej broni. Powinien być wzmocnieniem, jeśli nie spali się jak Crivellaro.
Mimo wszystko nie nazwałbym go ogórem, przynajmniej dopóki nie zagra pierwszych 3-4 meczów w lidze.
|