crux.a napisał(a):

@emjot
Gdyby ten Joao nazywał się Jan Gołski, był Polakiem i miał identyczne statystyki, to piałbyś z zachwytu. Przeszkadza Ci, że nie jest Polakiem.
Warunki są takie, że Polacy są drożsi, i to jest fakt. Wisła jest bidna, i to jest kolejny fakt. Jak dla mnie w Wiśle może być i 9 obcokrajowców równocześnie na boisku, jeśli będą grać jak Pol czy Ivan. To klub, nie reprezentacja.
|
Akurat na te dane jakie mamy transfer tego prawego obrońcy sie nie broni Bartkowski pokazał ze można z nim wiązać nadzieje gdzie musimy to ściągajmy zagranicznych ale w tym przyadku po co ?