Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78156
Stary 14.06.2017, 19:14
crux.a napisał(a):Wyświetl post
@emjot
Gdyby ten Joao nazywał się Jan Gołski, był Polakiem i miał identyczne statystyki, to piałbyś z zachwytu. Przeszkadza Ci, że nie jest Polakiem.

Warunki są takie, że Polacy są drożsi, i to jest fakt. Wisła jest bidna, i to jest kolejny fakt. Jak dla mnie w Wiśle może być i 9 obcokrajowców równocześnie na boisku, jeśli będą grać jak Pol czy Ivan. To klub, nie reprezentacja.
Akurat na te dane jakie mamy transfer tego prawego obrońcy sie nie broni Bartkowski pokazał ze można z nim wiązać nadzieje gdzie musimy to ściągajmy zagranicznych ale w tym przyadku po co ?
alejasienieznam
Odpowiedz cytując