|
Nie chce mi się wierzyć, że po tak dużej transzy z canal+ zapłacono piłkarzom tylko pół wypłaty.
Rozwiązania widzę dwa, albo canal+ jeszcze nie przelał całej kasy, albo po prostu ten dziennikarz ma trefne info. Poza tym i tak się nie powołał na źródło, więc dla mnie to pier*** bzdur.
|