Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2082
Stary 14.06.2017, 17:55
Nie chce mi się wierzyć, że po tak dużej transzy z canal+ zapłacono piłkarzom tylko pół wypłaty.

Rozwiązania widzę dwa, albo canal+ jeszcze nie przelał całej kasy, albo po prostu ten dziennikarz ma trefne info. Poza tym i tak się nie powołał na źródło, więc dla mnie to pier*** bzdur.
Odpowiedz cytując