regan napisał(a):

Ja nie pluje na posunięcia klubu.
Ty za to plujesz na naszych chłopaków.
|
Czyli uważasz, że już teraz mamy w Akademii wychowanków którzy wskoczą do pierwszego składu? Gdzie kupiłeś te różowe okulary?
A może na naszych chłopaków pluje Brożek i Głowacki którzy chcą wzmocnienia drużyny?
I nie wkładaj mi do ust słów których nie powiedziałem.