Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78146
Stary 14.06.2017, 17:44
regan napisał(a):Wyświetl post
Ja nie pluje na posunięcia klubu.
Ty za to plujesz na naszych chłopaków.
Czyli uważasz, że już teraz mamy w Akademii wychowanków którzy wskoczą do pierwszego składu? Gdzie kupiłeś te różowe okulary?
A może na naszych chłopaków pluje Brożek i Głowacki którzy chcą wzmocnienia drużyny?



I nie wkładaj mi do ust słów których nie powiedziałem.
Odpowiedz cytując