Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78144
Stary 14.06.2017, 17:26
emjot napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję za pełen merytoryki i treści tekst
który wprowadza dyskusję na nowe tory

brawo
Ty za to rozłożyłeś wszystkich argumentami aż miło Zaraz robimy ściepe na Kędziore,Bednarka,Frankowskiego,Wolskiego i może się jeszcze uda podkupić Kownackiego, bo przecież rok w rok hajsy z LM płyną na konto klubu. Zamiast bredzić, "POLAKÓW RHODAKÓW WINCYJ, BO MŁODZI, ZDOLNI" i w ogóle cudze chwalicie, podaj konkretne nazwiska. Bartkowski był ponoć wyróżniającym się pierwszoligowcem, a teraz przegrywa miejsce na prawej obronie z pomocnikiem
Odpowiedz cytując