emjot napisał(a):

Dziękuję za pełen merytoryki i treści tekst
który wprowadza dyskusję na nowe tory
brawo
|
Ty za to rozłożyłeś wszystkich argumentami aż miło

Zaraz robimy ściepe na Kędziore,Bednarka,Frankowskiego,Wolskiego i może się jeszcze uda podkupić Kownackiego, bo przecież rok w rok hajsy z LM płyną na konto klubu. Zamiast bredzić, "POLAKÓW RHODAKÓW WINCYJ, BO MŁODZI, ZDOLNI" i w ogóle cudze chwalicie, podaj konkretne nazwiska. Bartkowski był ponoć wyróżniającym się pierwszoligowcem, a teraz przegrywa miejsce na prawej obronie z pomocnikiem
