Karherop napisał(a):

|
Jak masz tyle do powiedzenia to lepiej zamilcz. I jeśli zamierzajcie pluć na każde posunięcie klubu, nie zważając na naszą sytuację finansową to sobie plujcie, ale nie mieńcie się kibicami Wisły Kraków.
|
Ja nie pluje na posunięcia klubu.
Ty za to plujesz na naszych chłopaków.