Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78143
Stary 14.06.2017, 17:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak masz tyle do powiedzenia to lepiej zamilcz. I jeśli zamierzajcie pluć na każde posunięcie klubu, nie zważając na naszą sytuację finansową to sobie plujcie, ale nie mieńcie się kibicami Wisły Kraków.
Ja nie pluje na posunięcia klubu.
Ty za to plujesz na naszych chłopaków.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując