Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78142
Stary 14.06.2017, 17:21
regan napisał(a):Wyświetl post
a ty kompleksy lecz

Jak masz tyle do powiedzenia to lepiej zamilcz. I jeśli zamierzajcie pluć na każde posunięcie klubu, nie zważając na naszą sytuację finansową to sobie plujcie, ale nie mieńcie się kibicami Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując