|
Ciekawe są natomiast plotki łączące niektórych zawodników z naszym klubem..
wygląda na taktykę "wincyj iberyjczyków, wincyj bocznych obrońców"
Niektórzy pewnie zachwyceni bo przecież: "Polacy są słabsi i wołają chore pieniądze, można mieć tańszych i lepszych obcokrajowców".
Obrońców bocznych chyba nie potrzeba ale jeśli prawdą jest, że odejść ma Bartkowski to za niego powinniśmy ściągnąć Konczkowskiego a nie jakiegoś Portugalczyka.
|