Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78137
Stary 14.06.2017, 15:17
Ciekawe są natomiast plotki łączące niektórych zawodników z naszym klubem..

wygląda na taktykę "wincyj iberyjczyków, wincyj bocznych obrońców"


Niektórzy pewnie zachwyceni bo przecież: "Polacy są słabsi i wołają chore pieniądze, można mieć tańszych i lepszych obcokrajowców".

Obrońców bocznych chyba nie potrzeba ale jeśli prawdą jest, że odejść ma Bartkowski to za niego powinniśmy ściągnąć Konczkowskiego a nie jakiegoś Portugalczyka.
Odpowiedz cytując