Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78133
Stary 14.06.2017, 13:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Odejdzie pewnie sporo więcej graczy. Mączyński, Zachara, Ondrasek, Sadlok to kolejni gracze którzy prawdopodobnie opuszczą kadrę. Do tego nie wiadomo co z Valencią, Spiciciem i Videmontem.
Valencia już ze swoim kolegą od dawna w Kolumbii. Nawet się żegnali na TT.

Jedyna szansa na jakiś lepszy transfer to sprzedaż Brleka i Mąki za godziwe pieniądze. Oczywiście, jeżeli coś nam zostanie po wyprostowaniu tematów finansowych.
Nie ma nigdzie plotek, ile % bierze ten inwestor z Brleka, bo to akurat mega ważny temat.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując