wolfy napisał(a):

|
Odejdzie pewnie sporo więcej graczy. Mączyński, Zachara, Ondrasek, Sadlok to kolejni gracze którzy prawdopodobnie opuszczą kadrę. Do tego nie wiadomo co z Valencią, Spiciciem i Videmontem.
|
Valencia już ze swoim kolegą od dawna w Kolumbii. Nawet się żegnali na TT.
Jedyna szansa na jakiś lepszy transfer to sprzedaż Brleka i Mąki za godziwe pieniądze. Oczywiście, jeżeli coś nam zostanie po wyprostowaniu tematów finansowych.
Nie ma nigdzie plotek, ile % bierze ten inwestor z Brleka, bo to akurat mega ważny temat.