|
Powalczyłbym o Micanskiego, któremu skończył sie kontrakt. Ponadto Ankour i Diaw rozważają odejście z Korony, tyle że tam chyba bajzel taki, że nie wiadomo z kim rozmawiać w tym momencie. Ten pierwszy mógłby z miejsca wskoczyć do pierwszego składu i rozruszać skrzydła, drugi jako solidne uzupełnienie środka obrony. Ponadto młody, do rozwoju i zarobku w przyszłości.
Pawłowski odchodzi z Lechii. Może nie jest do grania na już, ale miał potencjał i można by chłopaka odbudować. Tym bardziej, że Wisła jak tlenu potrzebuje więcej błysku i kreatywności w ataku.
Nie wydaje mi się, aby każdy z nich był jakoś znacząco droższy od takiego Portugalczyka.
|