Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
jeśli są aż takie statystyki w pierwszej lidze to musi być dobry
33 g/a w 38 meczach...
wysmiewacie ze 1 liga , a wyskakujesz teraz z 3cią , gdzie tu logika 
a no i podaj te liczby z kosmosu Drzazgi, bo transfermarkt to chyba jakas nieaktualizaowana strona , 7 goli w CAŁEJ karierze , faktycznie kosmos
|
A co ja napisałem? Żę statystyki miał w 2 czy 3 lidze a nie w ekstraklasie czy 1 lidze, a jeśli nie zauważyłeś transfermarkt pokazuje statystyki tylko z ESA, 1 liga i PP.
Prosze bardzo, to jest link jeśli tak ciężko było ci wpisac jego nazwisko w wyszukiwarce
http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...akow,id,t.html