Wyświetl pojedynczy post
sefore
Junior Member
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78118
Stary 14.06.2017, 10:13
Raczej to było do przewidzenia ,że były scout z ligii angielskiej będzie działał u nas podobnie.Jeśli facet jest na podobnym poziomie co inni kandydaci z Polski ale jest tańszy to nie mam nic przeciwko temu żeby go ściągnąć.Dla mnie w składzie moze być i 10 obcokrajowców jeśli Wisła będzie miała mistrza a i klub będzie zarabiał na zawodnikach.Jak zaczniemy dominować(a licze ,że tak się kiedyś stanie) to wtedy można martwić się ilu Polaków mamy w składzie.
Odpowiedz cytując