Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20080
Stary 14.06.2017, 07:44
Jeżeli będzie miał takie w ekstraklasie to będą liczby z kosmosu. Drzazga w swojej 2 czy 3 lidze w Polkowicach też miał liczby z kosmosu no ale ok może trochę duży przeskok. Wielu tu płakało że Wisła nie chce Recy z Płocka, a taki zajebisty napadzior w 1 lidze i że zaraz nam go ktoś podkupi. Jakoś Reca ma problemy chyba w tym Płocku teraz nawet
Odpowiedz cytując