Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78114
Stary 13.06.2017, 22:14
Z tego co pisze Janek, to z Brnem powinniśmy się dogadać w końcu. Do tego sam Petar dość mocno jest nastawiony na odejście..

Bramka, skrzydła, napastnik - jak chcemy coś zacząć robić, to 2 połowa czerwca będzie ciekawa.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując