Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6280
Stary 13.06.2017, 11:15
po mistrzostwach europy zostało nam kilka ośrodków treningowych na wysokim poziomie więc głupotą by było gdyby którykolwiek klub wyjeżdżał na zagraniczny obóz
Odpowiedz cytując