Viper napisał(a):

|
Mamy dobrą bazę w Myślenicach i w lecie nie ma sensu jeździć na zagraniczne zgrupowania jak z kasą krucho. Zwłaszcza, że póki co upałów masakrycznych nie ma, pogoda raczej idealna do uprawiania sportu. W zimie zaś to było co innego.
|
W turcji raczej zimniej nie będzie
