Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 11.06.2017, 22:41
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Taaaa już to widzę... Cupiał (jako osoba prywatna) połozy na stole 10 baniek i powie róbcie co chcecie a ja będę patrzył z loży... Zrobiłbyś tak? Na koszulkach Wisła będzie miała zamiast LVbetu "Boguś Kochamy Cię"! Ech... Już tacy byli co chcieli wejść do Wisły z kasą ale TS powiedział im, że max 49% i gówno do gadania, więc sobie poszli "walczyć" o Śląsk czy Koronę a my odpuszczamy Załuskę, sprzedajemy karnety na 5 sezonów do przodu i podpisujemy umowy z perspektywicznymi Boguskim i Brożkiem oraz nie odbieramy telefonów z UM co do spłaty zadłużenia za wynajem stadionu...
Zobaczymy co dalej... Szejk już w drodze!
Zapomniałeś dodać, że ślepo wierzymy (większość kibiców) w bajki wypuszczane z klubu o tym że jest dobrze, w zapewnienia o transferach na Twitterze itd.

Forumowicze żyją romantyzmem, nie racjonalizmem. Zbajeruje prezes pięknymi słowami i wszyscy ślepo wierzą. A prawda a jest taka, że byliśmy w dupie i jesteśmy w dupie.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 11.06.2017 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując