Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2004
Offline
#
78113
11.06.2017, 15:10
"Bo już słychać, że w letnim okienku może być najdrożej sprzedanym z Wisły zawodnikiem."
Najdrożej sprzedanym, ale nie w historii a w letnim okienku. Ja tak to rozumiem
rokfor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rokfor
Znajdź inne posty napisane przez rokfor