Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78113
Stary 11.06.2017, 15:10
"Bo już słychać, że w letnim okienku może być najdrożej sprzedanym z Wisły zawodnikiem."

Najdrożej sprzedanym, ale nie w historii a w letnim okienku. Ja tak to rozumiem
Odpowiedz cytując