Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78088
Stary 09.06.2017, 22:34
Nie wiem, czemu piszecie, że Valencia to niewiadoma, a Videmont to niewypał-przysięgam, nie wiem. Videmont dał 3 asysty, a Valencia oprócz paru zgubionych piłek nic. Dejta se spokój janusze.
Odpowiedz cytując