Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78059
Stary 09.06.2017, 13:56
d napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się praktycznie ze wszystkim (z wyjątkiem zestawienia z Pawełkiem) i odnoszę wrażenie, że niektórym zlewają się występy Załuski i Cierzniaka. Pewnie wyjdę na fana flekowanego tu przy każdej okazji Miśkiewicza, ale w jego przypadku jestem w stanie wymienić choć jeden genialny mecz, gdzie uratował nam skórę (słynne 0-0 w Bielsku). W przypadku Załuski nie jestem w stanie -“ to bramkarz przyzwoity, ale absolutnie trudno traktować jego odejście jako osłabienie. Klub słusznie uznał, że nie ma sensu inwestować w Łukasza większych pieniędzy, a zawodnik odszedł w sposób kulturalny i cywilizowany. Wypada życzyć powodzenia.
Ze wszystkim tym się zgadzam, ale na dzień dzisiejszy odejście Załuski, to jest osłabienie, bo nie ma nikogo na jego miejsce. A mimo wszystko grał lepiej od Miśka czy Buchala. Niemniej, na pewno po Załusce płakać nie ma powodu, bo tak jak piszecie - typek jest po prostu średniakiem. Jeśli w grę wchodziła licytacja o jego "względy", to nie było sensu jej podejmować, bo zwyczajnie by się nam to nie opłaciło. Liczę, że klub szybko ściągnie kogoś na jego miejce, najlepiej Polaka, i będzie ok.
Odpowiedz cytując