Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78058
Stary 09.06.2017, 13:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Załuska zagrał bardzo średni sezon, który wykazał jego słabe strony
Jeżeli chodzi o ligę plasuje się mniej więcej w środku stawki. IMHO jest słabszy niż Pawełek, z ktorego szydzi połowa forum, bo tak robi "Weszło".
Rozumiem decyzję zawodnika ponieważ to prawdopodobnie jego ostatni kontrakt na takim poziomie. Rozumiem decyzję klubu, nie jest on piłkarzem o którego warto kruszyć kopię.
Czy jest to osłabienie? Każdy kto tak pisze histeryzuje. W samej ekstraklasie i pierwszej lidze jest sporo bramkarzy na lepszym poziomie. Zawsze jest ryzyko wpadki, ale Załuska nie zawiesił wysoko poprzeczki.
Znalezienie następców Brleka czy Mączyńskiego będzie problemem. Załuski - nie bardzo...
Teza jakoby Pawełek był lepszy od Załuski to pobożne życzenia
Załuska popełnił kilka błędów w trakcie sezonu, ale Pawełka wciąga nosem. Poza tym nie muszę przypominać fucków Pawełka do kibiców Wisły?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując