Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78057
Stary 09.06.2017, 13:29
d napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się praktycznie ze wszystkim (z wyjątkiem zestawienia z Pawełkiem) i odnoszę wrażenie, że niektórym zlewają się występy Załuski i Cierzniaka. Pewnie wyjdę na fana flekowanego tu przy każdej okazji Miśkiewicza, ale w jego przypadku jestem w stanie wymienić choć jeden genialny mecz, gdzie uratował nam skórę (słynne 0-0 w Bielsku). W przypadku Załuski nie jestem w stanie -“ to bramkarz przyzwoity, ale absolutnie trudno traktować jego odejście jako osłabienie. Klub słusznie uznał, że nie ma sensu inwestować w Łukasza większych pieniędzy, a zawodnik odszedł w sposób kulturalny i cywilizowany. Wypada życzyć powodzenia.
Nic dodać nic ująć.
Odpowiedz cytując