Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
11895
09.06.2017, 10:30
Po pierwsze jest podstawa , a później dużo zmiennych np średnie miejsce z 5 sezonów czy kasa tylko dla tych z grupy spadkowej ( nie wiem po co ale tak jest)
PlayLikeAPro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PlayLikeAPro
Znajdź inne posty napisane przez PlayLikeAPro