|
z napastnikow wolałbym Micanskiego lub Piątka (ale jest w zydach..)
z pomocnikow Furman, moze Żubrowski?
z obroncow moze Osyra na lawke,
z bramkarzyków to chyba nikogo, ale wolalbym na bramce jakiegos Wrąbla, Chorążke, Słowika (czytaj. młodego chujowego) niz starego chujowego (Buchal, Mario czy inny odgrzewany kotlet z polskiej rodzimej ligi)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|