Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20066
Stary 09.06.2017, 09:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Oby z Mario była plotka bo wtedy nie zrozumiem wywalenia Buchala i Miśka.
Trio Pawełek, Buchalik, Miśkiewicz przeciez to najlepsze trio ever.
Tercet kabareciarzy. Dorzucić Przyrowskiego i mamy kwartet.

cfa napisał(a):Wyświetl post
Właśnie nie ... Pawełek bronił dobrze kiedy odszedł z klubu trener Kaźmierczak, a przyszedł po nim ten z zarzutami o korupcję (niestety nie pamiętam nazwiska) ale po jego odejściu Pareiko obniżył loty.
W trakcie 4 letniego kontraktu, 3.5 to typowe "pawełki". Zaczął bronić dobrze, bo mu się kontrakt kończył.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując