szprotson napisał(a):

Oby z Mario była plotka bo wtedy nie zrozumiem wywalenia Buchala i Miśka.
Trio Pawełek, Buchalik, Miśkiewicz przeciez to najlepsze trio ever.
|
Tercet kabareciarzy. Dorzucić Przyrowskiego i mamy kwartet.
cfa napisał(a):

|
Właśnie nie ... Pawełek bronił dobrze kiedy odszedł z klubu trener Kaźmierczak, a przyszedł po nim ten z zarzutami o korupcję (niestety nie pamiętam nazwiska) ale po jego odejściu Pareiko obniżył loty.
|
W trakcie 4 letniego kontraktu, 3.5 to typowe "pawełki". Zaczął bronić dobrze, bo mu się kontrakt kończył.