Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2056
Stary 09.06.2017, 09:18
Kristos, nie chcę Cię wyśmiewać, rozumiem i podzielam emocje, które są źródłem Twojego postu. Jesteś zakochany, chłopie, i to wszystko tłumaczy. Żaden wstyd się zakochać, zwłaszcza że obiekt Twoich (no dobra, przyznajmy, naszych) uczuć jest wyjątkowy.

ALE!!!!!!!!!!!!!!! Rojenia o bogatym wujku, który da Wiśle 50 mln euro są bezproduktywne. Nikt nigdy nie da takiej kasy kropka. Dobrze wiesz, że biznes piłkarski jest specyficzny i polega głównie na sprzedaży marzeń. Im więcej osób będzie marzyć o wielkiej Wiśle, tym droższe będzie miejsce na koszulkach i tym więcej firm będzie chciało łączyć swój wizerunek z naszym - to uproszczenie, ale mniej więcej tak właśnie to działa. Więc zanim się znajdzie sponsor za 50 baniek euro, najpierw codziennością muszą być sponsorzy za 5 baniek euro (a i do tego baaardzo nam w Polsce daleko). Krok po kroku: redukować długi, budować zręby organizacyjne, rozwijać akademię, a nade wszystko wzmacniać marketing i dbać, żeby nie spaść poniżej 8 miejsca w lidze. To jest realistyczny program na najbliższe lata i tego powinniśmy się trzymać. Serdecznie Cię pozdrawiam.
Odpowiedz cytując