Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
Od: 07.2011
Offline
#
13142
08.06.2017, 21:58
Będą, tylko najpierw trzeba było czekać na ramowy terminarz, żeby zobaczyć, ile tych meczów zagramy u siebie w rundzie jesiennej
piotrex007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrex007
Znajdź inne posty napisane przez piotrex007